25

metų patirtis plastiko gamyboje!

Krepšelis

Prekių krepšelis

0 Prekė(s)  - 0.00€

Prisijungti

Plastmasės fabrikas Apsauginiai dangteliai  Apsauginis dangtelis buitiniams vandens skaitikliams, pagamintas iš skaidraus, smūgiams atsparaus p.. Product #: Apsauginiai dangteliai based on 0 reviews Sandėlyje

Apsauginiai dangteliai

Prekės ženklas: Plastmasės fabrikas
Produkto Kodas: Apsauginiai dangteliai
Sandelyje: Sandėlyje
Klausti kainos: +370 5 2133828

 Apsauginis dangtelis buitiniams vandens skaitikliams, pagamintas iš skaidraus, smūgiams atsparaus plastiko, saugo vandens skaitiklio gaubtelį nuo mechaninių pažeidimų.

  Dangtelis dedamas ant jau įrengto buitinio vandens skaitiklio ir plombuojamas per tam skirtas skylutes, įtaisytas dangtelio ąselėse arba klijuojamas vienkartinis lipdukas su identifikacijos numeriu. Jeigu plomba, ar lipdukas bus pažeisti arba dangtelis bus sulaužytas ir skaitiklio korpusas pažeistas, vandens skaitiklio naudotojui grės sankcijos ne tik už apskaitos prietaisų sugadinimą, bet ir nesąžiningą vandens vartojimą.  

    skaitiklisKas mėnesį vandens tiekėjų kontrolieriai patikrina tūkstančius butų, dar tiek pat butų aplanko bendrovės šaltkalviai keisdami skaitiklius. Specialistai įvertina, ar skaitikliai yra techniškai tvarkingi, mechaniškai nepažeisti. Vandentiekos bendrovių duomenimis tikrinant buitinių vandens skaitiklių būklę vartotojų patalpose apie 40  procentų skaitiklių aptinkama sugadintų. Dažniausias vandens skaitiklio defektas - suaižėjęs apsauginis gaubtelis. Mechanizmo gaubtelio įskilimo priežastys gali būti netyčinės - užkliudžius neatsargiai šeimininkaujant vonioje arba virtuvėje. Tačiau ne mažai skaitiklių korpusų yra pažeidžiama piktybiškai skaitiklį stabdant spaustuvais.

  Apsauginiai dangteliai saugo skaitiklio pažeidžiamiausią vietą netyčinio užkliudymo atveju ir užkerta kelią nesąžiningiems vandens vartotojų veiksmams.


Nėra šio gaminio atsiliepimų.
Rašyti atsiliepimą
BlogasPuikus

Klauskite!

Klauskite!