25

metų patirtis plastiko gamyboje!

Krepšelis

Prekių krepšelis

0 Prekė(s)  - 0.00€

Prisijungti

PIRKIMO - PARDAVIMO TAISYKLĖS

Jei nutarėte įsigyti gaminį elektroninėje parduotuvėje www.pfabrikas.lt, vadinasi, sutinkate su žemiau pateiktomis taisyklėmis bei sąlygomis

 1. Pagrindinės nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu internetinėje parduotuvėje www.pfabrikas.lt susijusios nuostatos.

2. Pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs savo duomenis ir pristatymo adresą, susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Užsakyti“, ir apmoka suformuotoje sąskaitoje nurodytą sumą.

2.2. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis tiesiog neapmoka sąskaitos.

 3. Pardavėjo teisės ir pareigos

3.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis internetinės parduotuvės www.pfabrikas.lt teikiamomis paslaugomis.

3.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti internetinės parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti Pirkėjo galimybę naudotis internetine parduotuve.

3.3. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą registracijos formoje ir neperleisi jos tretiesiems asmenims. 

3.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

3.5. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui. Tačiau turi įvykdyti visus anksčiau prisiimtus įsipareigojimus Pirkėjo atžvilgiu.

3.6. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas. 

3.7. Jei Pirkėjas ilgą laiką nesinaudoja internetinės parduotuvės paslaugomis, jo prisijungimo paskyra gali būti panaikinta.

3.8 Jei Pirkėjas po šių sąlygų pasikeitimų toliau naudojasi www.pfabrikas.lt teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutiko su Taisyklių pakeitimu.

4. Pirkėjo teisės ir pareigos

4.1. Pirkėjas užsakymo metu privalo pateikti teisingą jį identifikuojančią informaciją Pardavėjui.

4.2. Sutikdamas su šiomis Taisyklėmis Pirkėjas patvirtina, kad jis yra:

4.2.1. veiksnus pilnametis, t. y. 18 (aštuoniolikos) ir daugiau metų fizinis asmuo;

arba

4.2.2. nepilnametis veiksnus asmuo, turintis ne mažiau kaip 16 (šešiolika) metų ir tėvų arba rūpintojų sutikimą;

arba

4.2.3. juridinis asmuo, tinkamai atstovaujamas įgalioto juridinio asmens atstovo, turinčio teisę sudaryti sandorius juridinio asmens vardu.

4.3. „Sutikdamas su šiomis Taisyklėmis“, „Pirkėjas taip pat patvirtina“, kad „Pardavėjas“ nepripažins teisinės atsakomybės, jei  Pirkėjas pateiks netiksią arba klaidinančią informaciją apie trečiuosius asmenis.

4.4. Asmuo, neatitinkantis Taisyklių 4.2 ir 4.3 punktuose numatytų kriterijų, privalo nepateikti užsakymo, nepirkti prekės ir nesudaryti Sutarties su Pardavėju, priešingu atveju visa su tuo susijusi neigiamų pasekmių rizika ir teisinė atsakomybė tenka tokiam asmeniui.

4.5. Pirkėjas įsipareigoja sumokėti Pardavėjui nurodytą sumą už užsakytas prekes, ir jas priimti.

4.6. Pasikeitus Pirkėjo duomenims, pateiktiems registracijos formoje, Pirkėjas privalo juos nedelsiant atnaujinti.

4.7. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, neapmokėdamas sąskaitos per 5 kalendorines dienas. 

4.8. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą internetinėje parduotuvėje www.pfabrikas.lt sutinka su šiomis pirkimo - pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų ir nustatytų LR teisės aktų.

4.9. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktais.

5. Prekių užsakymas ir  kainos 

5.1. Internetinėje parduotuvėje Pirkėjas internetu gali pirkti 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą.

5.2. Užsakymai priimami tnaudojantis Internetine parduotuvėje www.pfabrikas.lt, elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , telefonu +370 683 80021. 

5.4. Visos prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais, įskaitant PVM.

6. Atsiskaitymo tvarka, terminai

Pirkėjas atsiskaityti už prekes gali:

 6.1. Elektroninė bankininkystė

Pasirinkę mokėjimą per elektroninę bankininkystę, busite nukreipti į “Paysera” sistemą, kurioje reikės pasirinkti:

 • banką

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jus galite atsiskaityti naudodamiesi šiomis Lietuvos bankų elektroninėmis sistemomis: Paysera sąskaita, AB bankas Swedbank, AB bankas SEB, „Danske Bank“ Lietuvos filialas, Luminor bankas, AB bankas Citadele, AB Šiaulių bankas, UAB Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos.

6.2. Banko pavedimu į UAB Plastmasės fabrikas atsiskaitomąją sąskaitą.

6.2.1. Pirkėjui yra formuojama sąskaita - užsakymas, kurį Pirkėjas gali apmokėti jam patogiu būdu. 

6.2.2. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per 5 (penkias) kalendorines dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Siuntinys pradedamas ruošti tik gavus apmokėjimą už prekes. 

6.2.3. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 5 kalendorines dienas, užsakymas anuliuojamas.

6.3. Grynais pinigais, jei prekes Pirkėjas atsiima pats UAB Plastmasės fabrikas patalpose adresu: Liepų g. 64 Užudvarionių k. Avižienių sen. Vilniaus r.  LT-14181.

 7. Prekių pristatymas

7.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą ir mobilaus telefono numerį.

7.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui. 

7.3. Prekės Pirkėjui pristatomos:

Paroda

Atsiėmimas adresu Liepų g. 64 Užudvarionių k. Vilniaus r. 14181- 0.00€:

 • Atsiimti galima tą pačią arba bet kurią kitą darbo dieną apmokėjus sąskaitą. Darbo laikas  I - IV   8 - 17 val.   V   8 - 16 val.
 • Būtina suderinti atvykimo laiką el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: +370 683 80021


Pristatymas per Omniva paštomatą:

 • Pristatymo kaina nurodyta 4 Atsiskaitymo žingsnyje "Pristatymo būdas" arba ją galima pasitikrinti Krepšelio laukelyje "Apytikriai apskaičiuoti Siuntimo kainą".
 • Pristatymo terminas 2-3 darbo dienos po apmokėjimo į Jūsų nurodytą Omniva paštomatą.
 • Paštomatą galite pasirinkti čia: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai
 • Paštomato adresą nurodykite pildydami užsakymą, laukelyje „Kita svarbi informacija“.omniva
 • Informaciją apie išsiųstą siuntą ir jos numerį visada atsiunčiame el. paštu.
 • Kai siunta bus įdėta į paštomatą Jūs gausite SMS žinutę su durelių kodu.
 • Iš paštomato siuntą galima pasiimti visą parą.
 • Siuntos kelią galima sekti: https://www.omniva.lt

Pristatymas per kurjerį visoje Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją Venipak 1

 • Pristatymo kaina nurodyta 4 Atsiskaitymo žingsnyje "Pristatymo būdas" arba ją galima pasitikrinti Krepšelio laukelyje "Apytikriai apskaičiuoti Siuntimo kainą".
 • Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos po apmokėjimo, nurodytu adresu.
 • Informaciją apie išsiųstą siuntą ir jos numerį visada atsiunčiame el. paštu.
 • Kurjeris informuos Jus SMS žinute apie ketinimą pristatyti siuntą konkrečią dieną.
 • Siuntas kurjeris pristato darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
 • Siuntos kelią galima sekti:https://www.venipak.lt/ .

7.7. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

7.7. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

7.8. Pirkėjas privalo el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Pardavėjui pateikti pažeisto siuntinio ir(arba) prekės (-ių) nuotraukas.

7.9. Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu prekė grąžinama pardavėjui nes Pirkėjas neatsiėmė jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas, o jei prekės buvo grąžintos iš paštomato arba kurjerio- padengti Pardavėjui ir prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą (t.y. pareikalavus grąžinti pinigus už prekes), pinigai už siuntimą pirkėjui nėra grąžinami.

8. Prekių kokybė, garantijos

8.1. Visi internetinėje parduotuvėje www.pfabrikas.lt parduodamų prekių duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

8.2. Parduotuvėje pavaizduoti prekių kiekiai nuotraukose ne visada susiję su prekės kaina – prekių gali būti pavaizduota daugiau nei vieno vieneto kaina. Matavimo vienetai nurodyti prekės aprašyme. Prekių spalva, priklausomai nuo Pirkėjo naudojamo monitoriaus, gali nežymiai skirtis.

8.3. Pardavėjas atskiroms prekių rūšims gali suteikti atitinkamą kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos yra nurodomos prekės aprašyme.

9. Prekių grąžinimas ir keitimas

9.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

9.2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.

9.3. Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

9.4. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 ( keturiolika dienų )  dienas nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą, ir užpildydamas specialią prekių keitimo – grąžinimo formą „Prekių grąžinimas“ svetinėje. 

9.5. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopija).

9.6 Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

9.7. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

9.8. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.

9.9. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą, ir užpildydamas specialią prekių keitimo – grąžinimo formą „Prekių grąžinimas“ svetainėje.

9.10. Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą.

9.11. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 8.4-8.5,8.9-8.10 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

9.12. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

 10. Kita informacija

10.1. Pardavėjas internetinėje parduotuvėje www.pfabrikas.lt gali organizuoti įvairias akcijas ir pasiūlymus.

10.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti. Bet koks akcijų sąlygų ir tvarkos pakeitimas ar panaikinimas galioja nuo jų pakeitimo ar panaikinimo momento.

10.3. Pardavėjas pranešimus Pirkėjui siunčia Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu.

10.4. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo el. parduotuvės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais kontaktais.

10.5. Pardavėjas neatsako jei Pirkėjas negauna siunčiamų informacinių ar patvirtinančių pranešimų dėl internetinio ryšio, elektroninio pašto paslaugų tiekėjų tinklų sutrikimų, žinutėms patenkant į SPAM kategoriją, ar dėl Pirkėjo neteisingai nurodytų duomenų.

11. Baigiamosios nuostatos

11.1. Šios prekių pirkimo – pardavimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

11.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

   

Klauskite!

Klauskite!