25

metų patirtis plastiko gamyboje!

„Stipriausi Lietuvoje" sertifikatas – aukštas mokumo reitingas

 Stipriausi Lietuvoje 2011" – tai sertifikatas, suteikiamas patikimoms įmonėms, kurios laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Kaip įvertinti stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje" sertifikatą – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių.

FINANSIŠKAI PATIKIMŲ ĮMONIŲ SĄRAŠE – 15 PROC. VERSLO ATSTOVŲ
„Stipriausi Lietuvoje 2011" – specialus sertifikatas, kuris verslo partneriams ar klientams patvirtins, kad sertifikuotos įmonės yra patikimos ir laiku vykdo bei didelė tikimybė, jog vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Tokių įmonių vertinimą atlieka ir sertifikatą suteikia kreditų biuras „Creditinfo". Remiantis dabartinėmis prognozėmis, griežtus sertifikato kriterijus atitinka tik 15 proc. iš 70 tūkst. veikiančių įmonių.
„Per sunkmetį stipriai susvyravęs pasitikėjimas verslo partneriais dėl patirtų nuostolių ir pastaruoju metu vėl pablogėję verslininkų lūkesčiai, skatina įmones atsargiau vertinti esamus ar potencialius partnerius, prekių ir paslaugų teikėjus. Šis sertifikatas gali sumažinti verslo atstovų abejones kita šalimi. Sertifikuota įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikima, tai yra gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus", – teigia Alina Buemann, kreditų biuro „Creditinfo" kredito rizikos vadovė.
Pasak A. Buemann, toks sertifikatas sulaukė verslo susidomėjimo ir užsienio šalyse, pavyzdžiui, Suomijoje sertifikatą, įrodantį įmonės patikimumą ir galimybes laiku vykdyti savo prisiimtus įsipareigojimus, turi 7 tūkst. arba daugiau nei dešimtadalis visų veikiančių kompanijų.
Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2011" sertifikatą – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 proc.
Kreditų biuro „Creditinfo" kredito rizikos vadovės teigimu, verslo santykius galima plėtoti ir su rizikingesnėmis įmonėmis, tačiau yra rizika, kad dauguma pajamų virs nuostoliais ir viršys sunkiai uždirbtą pelną iš gerų klientų.
Įmonė, norinti gauti specialų sertifikatą, turi realiai vykdyti komercinę (ne finansinę) veiklą, o jos apyvarta per praėjusius metus turi siekti daugiau nei 100 tūkst. litų.
„Pavyzdžiui, statybų ar viešbučių ir maitinimo veiklą vykdančioms įmonėms permaininga ekonominė situacija turėjo, ko gero, daugiausia neigiamos įtakos. Tačiau dalis tokių įmonių ir toliau sugeba dirbti efektyviai ir laiku vykdyti finansinius įsipareigojimus. Kalbant apie įmonių dydį, didžiausia įmonės sertifikato kriterijus atitinkančių įmonių dalis koncentruojasi tarp smulkaus ir vidutinio verslo atstovų", – teigia A. Buemann.
Kreditų biuras „Creditinfo" yra sukūręs savo ekonometrinius reitingo modelius, kurie leidžia numatyti įmonių galimybes vykdyti finansinius įsipareigojimus ir bankroto tikimybę. „Creditinfo" taip pat yra sukūręs specialius prognozavimo modelius finansų įstaigoms, elektros tiekėjams ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjams.

Šaltinis: http://www.creditinfo.lt/sistema-imones/sais-kreditu-biuras/sais-duomenys-ankstyvojoje-stadijoje/kredit-valdymo-sistema/contact-us/info-verslo-skolos/pranesimai-spaudai/2011/10/27/Finansiskai-patikimu-imoniu-sarase-15-proc.-verslo-atstovu/

  

  Susisiekime

UAB Plastmasės fabrikas

Mob.: +37069830435

Mob.: +370 68380021

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Liepų g. 64 Užudvarionių k., Vilniaus r. 14181, LIETUVA
Tel.: +370 5 2133828
Fax.: +370 5 2784145
Mob.: +370 69830435
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:

I - IV   8 - 17 val.

      V   8 - 16 val.

Sertifikatai

Sertifikatas.stipriausi.PF   
 
Stipriausi 2014 2016 stipriausi lietuvoje 2011 2013    

Klauskite!

Klauskite!